O firmě

O firmách skupiny Amadea

Společnost AMADEA s.r.o. je česká firma, založená roku 2002.

Společnost AMADEA CZ a.s. je též čistě česká firma, která zahájila činnost v roce  2010.

Na co se specializujeme

Naše divize jsou: výroba dřevěných : dekorací,  ozdob,  šperků,  módních doplňků,   nádobí,  kuchyňských potřeb,  stolovacích doplňků, designových svítidel (www.ozdoby.cz , www.awood.cz), výroba dřevěných suvenýrů (www.drevenesuvenyry.cz), výroba dřevěného nádobí (www.drevene-nadobi.cz), výroba dřevěných dárkový a reklamních předmětů (www.reklamazedreva.cz) .

Vize společností skupiny Amadea

Jsme významnou výrobní společností  na evropském trhu v oblasti  dřevěných ozdob, dřevěných dekorací, dřevěných šperků, dřevěných  módních doplňků, dřevěných suvenýrů, dřevěného nádobí, dřevěných kuchyňských potřeb, dřevěných stolovacích doplňků, dřevěných designových svítidel a v neposlední řadě dřevěných produktů určených pro podporu prodeje, reklamní či dárkové účely nebo použití v segmentu HOREKA.

Naše výrobky můžete potkat v síti našich "Dřevěných obchodů"  viz. sekce dřevěné obchody , ale i u našich zákazníků v České Republice, dále v zemích Evropské Unie ( např. v Německu, Rakousku, Italii, Slovensku, Polsku, Švýcarsku, Belgii, Velké Britanii, Řeckých ostrovech atd.), v zemích Ruské Federace, v Japonsku, v USA  ale i v Austrálii. V oblasti dřevěných ozdob a drobných dekorací jsme největší výrobní společností v Evropě. Naše dřevěné výrobky samozřejmě dodáváme zákazníkům v ČR a významné množství naší produkce vyvážíme do Německa, Itálie, Belgie, Španělska, Rakouska, Francie, Velké Británie, Japonska, Finska, Švédska, Slovenska, Polska, USA a také do zemí Ruské federace.

Dále jsme se stali významným celoevropským producentem suvenýrů. Naše dřevěné suvenýry můžete vidět například v ČR, Německu, Rakousku, Italii, Řecku, Rusku, Slovensku, Polsku, Anglii, Francii, Švédsku a v mnoha dalších zemích.

A třetím segmentem je výroba dřevěných dárkových a reklamních předmětu, kde vyrábíme „dárkařinu“ a věci na podporu prodeje pro mnoho významných firem například pro Plzeňský Prazdroj, pro pivovar Holba, pro pivovary ze skupiny Heineken, pro pivovar produkující známého „Kozla“, pro Budvar, pro Lesy ČR a pro mnohé další.

Společenská odpovědnost

Přímo zaměstnáváme osoby se zdravotním znevýhodněním a osoby zdravotně postižené  (při prodeji našich výrobků můžeme poskytnout náhradní plnění).

Dynamický vývoj naší činnosti je spojen s naší touhou nabízet kvalitní produkty, ale také s našimi klienty, kteří nám projevili svou důvěru. Budeme rádi, když své znalosti a zkušenosti budeme moci nabídnout i vám.

 

UPOZORNĚNÍ k EET:  Vzhledem k charakteru naší činnosti, kterou je  "CZ NACE 16" : "Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku", nemáme zatím povinnost zapojit se do systému EET.