O firmě

O firmách skupiny Amadea

Společnost AMADEA s.r.o. je česká firma, založená roku 2002.

Společnost AMADEA CZ a.s. je též čistě česká firma, která zahájila činnost v roce  2010.

Na co se specializujeme

Naše divize jsou: výroba dřevěných dekorací (www.ozdoby.cz , www.awood.cz), výroba dřevěných suvenýrů (www.drevenesuvenyry.cz), výroba dřevěného nádobí (www.drevene-nadobi.cz), výroba dřevěných dárkový a reklamních předmětů (www.reklamazedreva.cz) .


Vize společností skupiny Amadea

Úspěšně se blížíme našemu cíli, stát se významnou výrobní a obchodní společností na evropském trhu v oblasti dřevěných dekorací, dřevěných suvenýrů a dřevěných dárkových předmětů. Již dnes jsme v oblasti dřevěných ozdob vyřezávaných laserem největší výrobní společností v Evropě. Naše dřevěné výrobky samozřejmě dodáváme zákazníkům v ČR a významné množství naší produkce vyvážíme do Německa, Itálie, Belgie, Španělska, Rakouska, Francie, Velké Británie, Japonska, Finska, Švédska, Slovenska, Polska, USA a také do zemí Ruské federace.

Dále jsme se stali významným celoevropským producentem suvenýrů. Naše dřevěné suvenýry můžete vidět například v ČR, Německu, Rakousku, Italii, Řecku, Rusku, Slovensku, Polsku, Anglii, Francii, Švédsku a v mnoha dalších zemích.

A třetím segmentem je výroba dřevěných dárkových a reklamních předmětu, kde vyrábíme „dárkařinu“ a věci na podporu prodeje pro mnoho významných firem například pro Plzeňský Prazdroj, pro pivovar Holba, pro pivovary ze skupiny Heineken, pro pivovar produkující známého „Kozla“, pro Budvar, pro Lesy ČR a pro mnohé další.


Společenská odpovědnost

Přímo zaměstnáváme osoby se zdravotním znevýhodněním a osoby zdravotně postižené  (při prodeji našich výrobků můžeme poskytnout náhradní plnění).

Dynamický vývoj naší činnosti je spojen s naší touhou nabízet kvalitní produkty, ale také s našimi klienty, kteří nám projevili svou důvěru. Budeme rádi, když své znalosti a zkušenosti budeme moci nabídnout i vám.

 

UPOZORNĚNÍ k EET:  Vzhledem k charakteru naší činnosti, kterou je  "CZ NACE 16" : "Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku", nemáme zatím povinnost zapojit se do systému EET.