Dřevěná ozdoba z masivu s vkladem - podkova s kostelem 8 cm
Kód: 35168-0DSouvisející produkty
Barevná dřevěná ozdoba s medvídkem je ideální dekorací pro vaše interiéry nebo jako dárek pro děti.
Tato dřevěná ozdoba v podobě vločky se srncem je ideální dekorací pro váš domov během zimních měsíců.
Barevné dřevěné ozdoby jsou ideální pro dekoraci vašeho domova nebo jako originální dárek. Sada obsahuje 8 kusů o velikosti 6 cm, které dodají vašim prostorům živý nádech.
Tato dřevěná ozdoba v podobě měsíce je ideální dekorací pro váš domov nebo jako originální dárek. Vytvoří příjemnou atmosféru a podtrhne přírodní vzhled interiéru.
Detailní popis produktu
Dřevěná ozdoba v podobě podkovy s kostelem je vyrobena z kvalitního dubového masivu. Díky svému přírodnímu vzhledu se skvěle hodí jako dekorace do každého interiéru, ať už ji umístíte na stůl, poličku nebo jako součást vánoční výzdoby.
- Dřevina: Dub masiv
- Materiál: Dřevo
- Barva: Přírodní
- Velikost: 8 cm
- Země původu: Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné ozdoby |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8592429351686 |
| Barva: | Přírodní |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Kopyto, Kostel |
| Velikost: | 8 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Dub masiv, Topol překližka |
Barevná dřevěná ozdoba ve tvaru vločky je ideální pro dekoraci interiéru nebo vánoční výzdobu.
Tato dřevěná ozdoba s motivem anděla na měsíci je ideální dekorací pro váš domov nebo jako dárek. Vytvoří příjemnou atmosféru a přinese klid do každého interiéru.
Tato dřevěná ozdoba slouží jako dekorativní prvek pro váš domov, ideální pro vánoční výzdobu nebo celoroční dekoraci.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



