Inspirace pro Vás

Inspirujte se, jak využít dřevěné dekorace a doplňky k zútulnění vašeho domova

Také se vám stává, že se v obchodě nadchnete dekorativním vybavením do domácnosti, ale nakonec nákup odložíte, protože si nejste jisti, jak by daný prvek u vás doma vypadal? Možná byste doma něco rádi doplnili, interiér obohatili o zajímavé dřevěné dekorace, ale i když jste si prošli e-shop, nemůžete se rozhodnout. Pro všechny z vás, ať už váháte, nebo hledáte nápady na změnu, je tady kategorie „Inspirace“. Podívejte se, jak lze dřevěné dekorace a doplňky použít a docílit s nimi pohodovou atmosféru.

Dřevěná nástěnná dekorace

Pokud jste při prohlížení e-shopu narazili na samostatné dekorace, určitě vám neunikly dřevěné dekorace na zeď. Volit můžete černé i přírodní provedení, a v záložce „Inspirace“ najdete např. fotografie dřevěné dekorace „Jelen“ v přírodním provedení. Umístit jej můžete na tmavou zeď, kde skvěle vynikne, ale hezky bude vypadat i na bílém podkladu. Na stejné fotografii si můžete všimnout i dřevěné vázy, která celý má také velký podíl na celkovém dojmu z fotografie, stejně jako uložené dřevo u zdi. Dřevěné vázy jsou u nás také k dostání.

Krásný a netradiční diář

Pokud potřebujete denně diář, nebo si vedete deník, můžete zvolit některý s dřevěnými vrchními deskami s krásným vyřezávaným dekorem. V nabídce je v různých velikostech, způsobech otvírání, vybere si každý.

Dřevěné nástěnné hodiny, mandaly a listy

V záložce „Inspirace“ najdete i fotografii s umístěnými designovými nástěnnými hodinami v kombinaci přírodního dřeva a černé barvy. V obýváku můžete použít i populární mandaly, stejně tak se hodí do ložnice nebo studentského pokoje.

Podívejte se sami na inspiraci, která vás bude jistě bavit.

 
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet