Dárkové poukazy

Nevíte, čím udělat radost svým blízkým? Nemůžete se rozhodnout, jestli koupit šperk nebo dřevěnou dekoraci? Máme pro Vás řešení. Obdarujte je dárkovým poukazem na naše zboží, vyrobené v ČR

Nabízíme dva druhy poukazů v hodnotě 500, 1000, 1500 a 2000 Kč.

Dřevěný dárkový poukaz do kamenných prodejen firmy Amadea s.r.o.:

Najdete ho v kategorii Dárkové poukazy

Tento poukaz lze uplatnit pouze v našich prodejnách, které v současné době máme na několika místech v centru Prahy (ulice Železná, Karlova, Mostecká, Zlatá ulička na Pražském hradě) a v Českém Krumlově (ulice Široká, Latrán).

Dřevěný poukaz bude zaslán na Vámi uvedenou dodací adresu.

Poukaz do Dřevěného obchůdku - e-shopu firmy Amadea s.r.o.:

V případě zájmu o tento poukaz nás stačí kontaktovat na info@amadea.cz. Následně Vám budou zaslány platební údaje pro platbu převodem. Jakmile bude platba připsána na náš účet, odešleme Vám dárkový poukaz v elektronické podobě na Vámi uvedený e-mail.

Tento poukaz lze uplatnit pouze v našem e-shopu na www.amadea.cz

Použití elektronického poukazu: do poznámky k objednávce napište číslo dárkového poukazu. V tomto případě nelze využít platbu přes platební bránu.

Další informace:

Poukazy je možné využít pouze jednorázově a v plné výši, tedy při nákupu v hodnotě stejné nebo vyšší než je hodnota poukazu. Hodnotu poukazu nelze směnit za hotovost.

Poukaz musí být vyčerpán ve lhůtě platnosti. Platnost poukazu nejde prodlužovat. Pokud během platnosti poukazu nebude využita jeho hodnota, poukaz propadá bez náhrady.

Amadea s.r.o. nenese odpovědnost za ztrátu, zneužití, odcizení či poškození dárkového poukazu.

Zákazník není oprávněn zasahovat do podoby a obsahu dárkového poukazu, tento jakkoli měnit, kopírovat, distribuovat, reprodukovat a publikovat.

Zákazník nese veškerou odpovědnost za škodu vzniklou neoprávněným užitím dárkového poukazu či zásahem do obsahu nebo grafického provedení dárkového poukazu.