Chráněná dílna AMADEA

Již v roce 2002 jsme začali  umožňovat zapojení zdravotně postižených lidí a jejich integraci  mezi  lidi bez postižení s cílem pomoci v jejich vlastní seberealizaci a plnohodnotného zapojení do společnosti. Cíleně jsme začali tvořit a vymýšlet výrobky, na jejichž výrobě se mohli i handicapovaní spoluobčané  podílet  a tím jsme je zapojili do "běžného" života.

Postupem času se z naší  společnosti přirozenou cestou "vyklubala"  chráněná dílna, později jsme byli dokonce zařazení mezi sociální podniky.

Přímo  při naší výrobě zaměstnáváme osoby se zdravotním znevýhodněním a osoby zdravotně postižené a tak při prodeji našich výrobků můžeme poskytnout náhradní plnění .

Mottem společnosti AMADEA je : "Stvořeno pro radost"  a je tím míněno nejen to , že výrobek vyvolá emoci a udělá radost někomu , kdo ho obdrží, ale je tím míněno i právě to , že výrobek udělá radost i těm handicapovaným , kteří ho vyrábějí, protože jeho tvorbou se zapojují do běžného života a mnohdy se stává i tato tvorba smyslem jejich života.

Naším cílem je dál  "tvořit pro radost" a vyvolávat pozitivní emoce do všech směrů, bez ohledu na komplikovanost našeho dnešního světa.

 Betlém ze dřeva a kamení

 
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet