5 položek celkem

Cena

7001000
17001000

Značky

Barva

Dřevina

Materiál

Specifikace

Velikost

Vzor - motiv

Země původu

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 5
Dřevěná váza
700 Kč / ks

Dřevěná váza obdélníková s otvory, masivní dřevo, výška 12 cm

25770-00
dřevěná váza
700 Kč / ks

Dřevěná váza čtvercová s otvory, masivní dřevo, výška 12 cm

25769-00
dřevěná váza
700 Kč / ks

Dřevěná váza obdélníková s prořezem "S", masivní dřevo, výška 12 cm

25771-00
dřevěná váza
900 Kč / ks

Dřevěná váza ve tvaru hřebenu, masivní dřevo, výška 12 cm

36678-00
Dřevěná váza
1 000 Kč / ks

Dřevěná váza oblá s motivem listu, masivní dřevo, výška 12 cm

36783-00

Nebojte se netradičních dekorací

 

Dekorace jsou to, co dělá domov domovem. Zejména v dnešní době minimalistického trendu bydlení potřebujeme naše domácnosti příjemně zútulnit. Sklo a kov působí v interiéru sterilním a chladným dojmem. Naopak dřevo přináší prvek hřejivosti a útulnosti. Nemusíte mít doma pouze dřevěné sošky a klasické dekorace, nebojte se domů pozvat dřevo v netradičním provedení, třeba v podobě dřevěné vázy.

Dřevěná váza neproteče

Nemusíte se bát, že v dřevěné váze budete moci mít pouze umělé květiny, protože by je voda poškodila. Moderní dřevěné vázy jsou ošetřeny voskem a uvnitř vázy bývá skleněná nádobka, která vám umožní do vázy umístit i čerstvé řezané květiny, či větvičky.

Jak to vázám bude nejvíce slušet?

Dřevěné vázy jsou samy o sobě velmi jedinečným bytovým doplňkem. Vázu volte jako solitérní ozdobu, příliš mnoho dekorací okolo by její výjimečnost utlumilo. Jedna větší váza s řezanými květinami bude vypadat skvěle uprostřed jídelního stolu, či na komodě. Anebo kupte dvě, popřípadě tři menší vázy, do každé umístěte jednu květinu a vytvořte si z nich originální soupravu.

Jednoduchá údržba

Máte-li obavy ohledně údržby vázy, vězte, že nebude náročnější než u keramických váz. Občas ji přejeďte prachovkou, či setřete prach lehce navlhčeným hadříkem. Díky tomu, že jsou vázy při výrobě ošetřeny a impregnovány, zachovají si půvab dřeva a zároveň vyžadují pouze jednoduchou péči.

 
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet