Dřevěná krabička ve tvaru kytary, masivní dřevo, 12,5x7x3 cm
Kód: 29254-00Související produkty
Dřevěná krabička kulatá, masivní dřevo s vkladem z topolové překližky ve tvaru mandaly, 8x3 cm
Tato dřevěná dekorace v podobě motýla je ideálním doplňkem pro váš interiér. Skvěle se hodí na stůl nebo jako ozdoba na polici.
Tato dřevěná dekorace v podobě motýla je ideálním doplňkem pro oživení vašeho interiéru. Vytvořte si příjemnou atmosféru s tímto originálním kouskem.
Tato dřevěná ozdoba v podobě ptáčka je ideální dekorací pro váš domov nebo jako originální dárek. Je vyrobena z kvalitní překližky a přináší přírodní kouzlo do každého interiéru.
Detailní popis produktu
Dřevěná krabička ve tvaru kytary je vyrobená z masivního dřeva, korpus je z bukového masivu a víčko je z dubového masivního dřeva, rozměr je 12,5 x 7 x 3 cm. Dřevo je na povrchu ošetřeno olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drobné ozdoby a dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592429292545 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 12.5 cm |
| Šířka: | 7 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Kytara |
| Velikost: | 12 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv, Dub masiv |
Dřevěné ozdoby z masivu s pottpurií různých motivů, 9 ks - MIX druhů v sáčku, 3 cm
Tato dřevěná ozdoba slunečnice je ideální dekorací pro váš domov nebo zahradu. Přináší přírodní prvek a krásu květin do každého interiéru.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



