Dřevěné srdce s rytým textem - I love you..I´m happy, masivní dřevo, 16x15x1 cm
Kód: 26143-00Související produkty
Dřevěná krabička ve tvaru srdce, masivní dřevo s vkladem z topolové překližky, 8x8x3 cm
Dřevěné srdce s textem "super babička" je ideální dekorací pro každou babičku, která ocení osobní a vřelé dárky.
Toto dřevěné srdce s textem "pro báječné rodiče" je ideálním dárkem pro vyjádření vděčnosti a lásky. Skvěle se hodí jako dekorace do domácnosti.
Dřevěné srdce s textem Když prší, hledej duhu. Když je tma, hledej hvězdy, masivní dřevo, 16x15 cm
Detailní popis produktu
Dřevěná dekorace srdce s rytým textem k zavěšení je vyrobená z masivního bukového dřeva a na povrchu je srdce natřeno bílou barvou. Rozměr je 16 x 15 x 1 cm. Dřevo je ošetřeno přírodním olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Srdce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592429261435 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 16 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Srdce |
| Velikost: | 16 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěné srdce s vkladem - All you need is love, masivní dřevo, velikost 16 cm
Dřevěné srdce s textem Nikdy neodcházej z domu bez polibku,..., masivní dřevo, velikost 16x15cm
Dřevěné srdce s textem Miluji Tě, masivní dřevo, 16 x 15 cm
Toto dřevěné srdce s textem "pro radost" je ideální dekorací pro váš domov nebo jako dárek pro blízké. Vytvořeno z kvalitního dřeva, přináší přírodní krásu a útulnost.
Dřevěné srdce s textem Domov je tam, kde je Tvé srdce, masivní dřevo, 16 x 15 cm
Dřevěné srdce s textem Možná nemáme všechno..., masivní dřevo, 16 x 15 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



