4 položek celkem
dřevěný bedýnka
172 Kč / ks

Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40 x 27 x 12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.

39924-00
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva
164 Kč / ks

Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40x14x15 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.

39408-00
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva
424 Kč / ks

Dřevěná sada 3 bedýnek z masivního dřeva, 3 velikosti, největší 40x27x12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.

39972-00
Dřevěná dárková bedýnka s víkem, masivní smrkové dřevo, 40x14x16 cm (délka/šířka/výška)
247 Kč / ks

Dřevěná dárková bedýnka s víkem, masivní smrkové dřevo, 40x14x16 cm (délka/šířka/výška)

42827-00

 

Nezaměnitelné výhody dřevěných bedýnek a dřevěných boxů

Svět je doslova zavalen plasty, jejichž recyklace není zrovna snadná, hromadí se na skládkách a vůbec neprospívají našemu zdraví. Proto se tolik domácností snaží zbytečných plastů zbavovat. Nejrůznější plastové boxy, které jsou stejně křehké a pro ukládání věcí nejsou vůbec vhodné pomalu, ale jistě nahrazují dřevěné bedýnky a truhly. A to hned z několika důvodů.

Přírodní dřevo má samo o sobě krásný dekor, navíc příjemně voní. Neuvolňují se z něj toxické látky ani mikroplasty do uloženého ovoce a zeleniny. Na rozdíl od plastových neprodyšných boxů umožňují přirozenou cirkulaci vzduchu, předchází tak zbytečné hnilobě a klíčení uskladněných potravin.

Dřevěné bedýnky i boxy mají mnoho využití

Dřevěné bedýnky nemusíte používat pouze na uskladnění potravin. Skvěle se hodí i do dětských pokojíčků na uložení hraček, knížek i sezónního oblečení. Pokud k dřevěné bedýnce přiděláte nábytková kolečka, získáte pojízdnou bedýnku, kterou budou moci děti schovávat pod postel, anebo si s ní jednoduše přejedou do obývacího pokoje. Úklid hraček tak bude děti bavit.

Nebojte se být originální

Pokud dáte několik bedýnek na sebe a vzájemně je prošroubujete, můžete si vytvořit originální knihovnu, regály, či konferenční stoleček. Dřevěné bedýnky můžete nechat v původním stavu, či je natřít nějakou zdravotně nezávadnou barvou.