Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 34x21x12 cm
Kód: 39970-00Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěná bedýnka vyrobená z masivního smrkového dřeva o rozměru 34 x 21 x 12 cm, objem 8 l, nosnost 15 kg. Bedýnka může posloužit jak k uložení a organizaci věcí, ale také jako základ pro dárkový koš. Otvory zajišťují cirkulaci vzduchu. Výrobek je bez povrchové úpravy.
Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bedynky a boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.79 kg |
| EAN: | 8592429399701 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 34 cm |
| Šířka: | 21 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 34 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



