Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 46x33x12 cm
Kód: 39971-00Související produkty
Více za méně
526 Kč
Dřevěná bedna s víkem, masivní smrkové dřevo, vnější rozměr 24x24x25 cm (délka/šířka/výška)
Detailní popis produktu
Dřevěná bedýnka vyrobená z masivního smrkového dřeva o rozměru 46 x 33 x 12 cm, objem 18 l, nosnost 15 kg. Otvory zajišťují cirkulaci vzduchu. Výrobek je bez povrchové úpravy.
Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bedynky a boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.28 kg |
| EAN: | 8592429399718 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 46 cm |
| Šířka: | 33 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 46 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěná dárková bedýnka se srdíčkem s víkem, masivní smrkové dřevo, 27x27x22 cm (délka/šířka/výška)
Skladem
442 Kč
Dřevěná dárková bedýnka se srdíčkem s víkem, masivní smrkové dřevo, 27x27x22 cm (délka/šířka/výška)
5,0
2 hodnocení
Přidat hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
DB
David Bína
|
20.10.2025
Super
5
JR
Jan Roubíček
|
31.3.2024
Kvalitni zpracování, pěkný materiál bez kazů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



