Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 50x24x15 cm
Kód: 39410-00Související produkty
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40x14x15 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná dárková bedýnka s víkem, masivní smrkové dřevo, 34x24x16 cm (délka/šířka/výška)
Dřevěná dárková bedýnka se srdíčkem s víkem, masivní smrkové dřevo, 27x27x22 cm (délka/šířka/výška)
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 32x19x10 cm (délka/šířka/výška), český výrobek
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 34x21x12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40 x 27 x 12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Detailní popis produktu
Dřevěná bedýnka vyrobená z masivního smrkového dřeva o rozměru 50 x 24 x 15 cm, objem 18 l, nosnost 15 kg. Otvory zajišťují cirkulaci vzduchu. Výrobek je bez povrchové úpravy.
Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bedynky a boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8592429394102 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 50 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 50 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 40x14x15 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná bedna s víkem, masivní smrkové dřevo, vnější rozměr 24x24x25 cm (délka/šířka/výška)
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 34x24x15 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Dřevěná bedýnka z masivního dřeva, 46x33x12 cm (délka/šířka/výška), český výrobek.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



