Dřevěná dekorace stromy s kůrou a sovami, masivní dřevo, 10x13x3 cm
Kód: 84150-00Související produkty
Dřevěná dekorace veverka, masivní dřevo 12 x 11,6 cm, český výrobek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
250 Kč
Dřevěná dekorace veverka, masivní dřevo 12 x 11,6 x 2 cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěná dekorace stromy s kůrou a sovami je vyrobená z masivního dřeva olše a sovy jsou vyřezány z masivního javorového dřeva. Rozměr dekorace je 13 x 10 x 3 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samostatné dřevěné dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592429841507 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 10 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Sova, Strom |
| Velikost: | 10 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Javor masiv, Olše s kůrou masiv |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



