Dřevěná ovečka ze zvonkem, masivní dřevo, 6x5x2 cm
Kód: 34447-00Související produkty
Novinka
140 Kč
Dřevěná dekorace listy, rozměr 22 cm, český výrobek FOTOGRAFIE JSOU ILUSTRAČNÍ - DŘEVĚNÝ BAREVNÝ PODKLAD JE NUTNÉ PŘIOBJEDNAT
Detailní popis produktu
Dřevěná dekorace ovečky se zvonečkem je vyrobená z masivního dřeva olše, rozměr je 6 x 5 x 2 cm, dřevo je na povrchu ošetřeno přírodním olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samostatné dekorace |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592429344473 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 6 cm |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Ovce, Zvonek |
| Velikost: | 6 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Olše masiv |
Dřevěná dekorace veverka, masivní dřevo 12 x 11,6 cm, český výrobek
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
250 Kč
Dřevěná dekorace veverka, masivní dřevo 12 x 11,6 x 2 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



