Dřevěný moderní betlém v srdci, masivní dřevo dvou druhů dřevin, 9x12x3 cm
Kód: 26064-LOSouvisející produkty
Dřevěný betlém (bez figurek) 45 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný betlém s figurkami 44 cm český výrobek
Ručně vyrobený smrkový betlém s figurkami a LED Dřevěný osvětlený betlém s figurkami v délce 54,5 cm vyrábíme ručně v české chráněné dílně AMADEA z masivního smrku. Stáj má...
Dřevěný osvětlený betlém (bez figurek) 54 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle ve tvaru betlému je vyrobeno z masivního dřeva olše a lípy, rozměr je 12 x 9 cm, puzzle je zabaleno do celofánového sáčku, na povrchu je dřevo ošetřeno přírodním olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné betlémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429260643 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 9 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Betlém |
| Velikost: | 12 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Lípa masiv, Olše masiv |
Betlém z masivního dřeva s kůrou ručně vyřezaný, 16 x 14 cm, český výrobek
Dřevěný betlém (bez figurek) 50 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Figurky do betlémů - větší 11 cm Figurky nelze objednat samostatně, pouze k dřevěnému betlému.
Dřevěný 3D vylamovací betlém dětský 13 cm
Dřevěný 3D vylamovací betlém 23 cm
Dřevěný betlém odstupňovaný, masivní dřevo, 13x10x1,1 cm
Dřevěný osvětlený betlém s figurkami 64,5 cm, český výrobek
Tyto figurky do betlému o velikosti 10 cm jsou ideální pro doplnění vaší vánoční dekorace a přinášejí atmosféru tradičního betléma.
Sada dřevěný osvětlený betlém s figurkami 60 cm. Český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



