Dřevěný betlém s kůrou, masivní dřevo, 24x13x9 cm
Kód: 29640-00Související produkty
Tyto figurky do betlému o velikosti 10 cm jsou ideální pro doplnění vaší vánoční dekorace a přinášejí atmosféru tradičního betléma.
Figurka do betlémů - Ovečka 3 cm
Dřevěný betlém s figurkami 28 cm, český výrobek
Betlém z masivního dřeva ručně vyřezaný, 30 cm, český výrobek
Dřevěný osvětlený betlém (bez figurek) 54 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Detailní popis produktu
Tradiční dřevěný betlém s kůrovým stromečkem a detaily z kůry je vyřezaný z masivního dřeva olše, rozměr betlému je 24 x 13 x 9 cm. Dekorace znázorňuje Svatou rodinu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné betlémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592429296406 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 24 cm |
| Šířka: | 13 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Betlém |
| Velikost: | 13 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Olše s kůrou masiv |
Dřevěný betlém ve tvaru polokoule s figurkami, masivní dřevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobek
Betlém z masivního dřeva s kůrou ručně vyřezaný, 16 x 14 cm, český výrobek
Dřevěný betlém s figurkami 38 cm, český výrobek
Figurka do betlémů - Osel 4,5 cm
Dřevěný betlém (bez figurek) 50 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



