Drevené puzzle hojdací medveď, masívne drevo dvoch druhov drevín, 13,5x12x3 cm
Kód: 26765-LOSúvisiaci tovar
Drevená pokladnička v tvare slona, masívne drevo, 20,5x15,6x4,5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Drevená dekorácia sova, masívne drevo 15x13x1, 8 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€10
Drevená dekorácia sova, masívne drevo 15x13x1,8 cm
Podrobný popis
Drevené puzzle v tvare hojdajúceho sa medvedíka je vyrobené z masívneho jelšového a lipového dreva, rozmery sú 14 x 12 cm, puzzle je zabalené v celofánovom vrecku, drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorácia do detskej izby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429267659 |
| Barva: | Prírodné, Hnedá |
| Dĺžka: | 13.5 cm |
| Šírka: | 12 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Medveď |
| Velikost: | 13 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Lipa masív, Jelša masív |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
