Dřevěný anděl s vkladem - betlém, masivní dřevo, 20x13,5x3 cm
Kód: 36307-JBSouvisející produkty
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 63x31 cm, český výrobek
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 93x46 cm, český výrobek
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 93x46 cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný anděl s vkladem betlému je vyrobený z masivního bukového dřeva a betlém je vyřezaný z masivního javorového dřeva. Rozměr dekorace je 20 x 14 x 3 cm. Dřevo je na povrchu ošetřeno přírodním olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Andělé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429363078 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 20 cm |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Anděl, Betlém |
| Velikost: | 20 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv, Javor masiv |
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 63x31 cm, český výrobek
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 63x31 cm, český výrobek
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 93x46 cm, český výrobek
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



