Wooden angel with a heart, colored, solid wood, 22x15x2 cm
Code: 36381-00Related products
Wooden angel with heart with text Guardian Angel, solid wood, height 11 cm czech product
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 63x31 cm, Czech product
Wooden standing angel with wings and motivational text, solid wood, 18 x 15 cm Czech product
Wooden angel with insert - nativity scene, solid wood, height 10 cm
Wooden angel with heart, solid wood, height 10 cm
Wooden angel with deposit - nativity scene, solid wood, 20x13,5x3 cm
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 63x31 cm, Czech product
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 93x46 cm, Czech product
Product detailed description
The wooden angel with heart decoration is made of solid beech and maple wood and has a hook on the back for hanging on the wall. Dimension is 22,30 x 15 x 2 cm. The wood is treated with a coloured decorative wax on the surface.
Additional parameters
| Category: | Angels |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429363818 |
| Color: | přírodní, grey |
| Length: | 22 cm |
| Width: | 15cm |
| Height: | 2cm |
| Made in: | Česká republika |
| Allowed in: | MALL |
| Material: | Dřevo |
| Pattern - motive: | Anděl |
| Size: | 22 cm |
| Specifications: | český výrobek |
| Wood: | Buk masiv, Javor masiv |
Wooden angel with insert - candles, solid wood, height 10 cm
Wooden angel on pedestal with white wings and red heart, solid wood, 63x31 cm, Czech product
Wooden standing angel with wings and motivational text, solid wood, 18 x 15 cm
Wooden puzzle angel, solid wood of two types of wood, 15 cm
Wooden angel, solid wood, height 10 cm
Wooden angel with wings and motivational text, solid wood, 18 x 15 cm Czech product
Wooden angel with bark, solid wood, 18 cm
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
