Dřevěný anděl se srdcem, masivní dřevo, 22x15x2 cm
Kód: 36364-00Související produkty
Dřevěný anděl s křídly a motivačním textem, masivní dřevo, 18 x 15 cm Český výrobek
Dřevěný anděl stojící s křídly a motivačním textem, masivní dřevo, 18 x 15 cm
Dřevěný anděl stojící s křídly a motivačním textem, masivní dřevo, 18 x 15 cm Český výrobek
Dřevěný anděl s vkladem - betlém, masivní dřevo, výška 10 cm
Dřevěný anděl s vkladem - srdce, masivní dřevo, výška 10 cm
Detailní popis produktu
Dřevěná dekorace anděl se srdcem je vyrobená z masivního bukového a javorového dřeva a na zadní části je umístěn háček k zavěšení na zeď. Rozměr je 22,30 x 15,20 x 2 cm. Dřevo je na povrchu ošetřeno přírodním olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Andělé |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429363641 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 22 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Anděl |
| Velikost: | 22 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv, Javor masiv |
Dřevěné puzzle anděl, masivní dřevo dvou druhů dřevin, 15 cm
Dřevěný anděl s vkladem - srdíčko s textem Anděl strážný, masivní dřevo, výška 11 cm český výrobek
Dřevěný anděl s vkladem - betlém, masivní dřevo, 20x13,5x3 cm
Dřevěný anděl s kůrou, masivní dřevo, 18 cm
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 63x31 cm, český výrobek
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 93x46 cm, český výrobek
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 93x46 cm, český výrobek
Dřevěný anděl, masivní dřevo, výška 10 cm
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 93x46 cm, český výrobek
Dřevěný anděl na podstavci s bílými křídly a červeným srdcem, masivní dřevo, 63x31 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



