Dřevěné prkénko ve tvaru houslí, masivní dřevo, 40x18x2 cm
Kód: 26693-00Související produkty
Dřevěné prkénko ve tvaru kapra, masivní dřevo, 30x15x1,5 cm
Dřevěné servírovací prkénko - podnos ovál, masivní dřevo, 23 cm, bez povrchové úpravy
Dřevěné prkénko s drážkou a 3 servírovací misky, masivní dřevo, 45x25x2 cm. Český výrobek.
Detailní popis produktu
Originální dřevěné prkénko ve tvaru houslí je vyrobeno z masivného dřeva buku, javoru a amerického ořechu, rozměr je 40 x 18 x 2 cm, prkénko je na povrchu ošetřeno olejem. Český výrobek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňská a servírovací prkénka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429266935 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Housle |
| Velikost: | 40 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Kombinace barevných dřevin |
Dřevěné otočné prkénko s gravírem, masivní dřevo, 30 cm
Skládaný bukový masiv 5 cm se zapuštěnými madly Dřevěné řeznické prkénko z masivního bukového dřeva v rozměru 29,5 × 39,5 × 5 cm, ručně vyrobené v chráněné dílně AMADEA v České...
Dřevěné prkénko servírovací s drážkou ve tvaru kytary, masivní dřevo, 42x20x2 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



