Dřevěný betlém odstupňovaný, masivní dřevo, 10x9,5x2 cm
Kód: 36062-0ESouvisející produkty
Dřevěný betlém s figurkami 38 cm, český výrobek
Dřevěný betlém ( bez figurek) 44 cm . Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný 3D vylamovací betlém 7 cm
Dřevěný betlém (bez figurek) 45 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Figurka do betlémů - Ovečka 3 cm
Dřevěný betlém (bez figurek) 50 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný osvětlený betlém (bez figurek) 54 cm . Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Figurky do betlémů - menší 9 cm. Figurky nelze zakoupit samostatně, pouze k dřevěnému betlému.
Detailní popis produktu
Tradiční dřevěný betlém stupňovitý je vyřezaný z masivního dřeva olše, rozměr betlému je 10 x 9,6 x 2 cm. Dekorace znázorňuje Svatou rodinu. Betlém se skládá z několika částí a dřevo je na povrchu ošetřeno voskem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné betlémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592429360626 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 10 cm |
| Šířka: | 9.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Betlém, Strom |
| Velikost: | 10 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Olše masiv |
Sada dřevěný osvětlený betlém s figurkami 60 cm. Český výrobek
Ručně vyrobený smrkový betlém s figurkami a LED Dřevěný osvětlený betlém s figurkami v délce 54,5 cm vyrábíme ručně v české chráněné dílně AMADEA z masivního smrku. Stáj má...
Betlém z masivního dřeva ručně vyřezaný, 30 cm, český výrobek
Figurky do betlémů - větší 11 cm Figurky nelze objednat samostatně, pouze k dřevěnému betlému.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



