Dřevěný stojánek na podtácky ve tvaru ledviny a svícen 2v1, 4 kulaté tácky s potiskem,18,5x12,5x4,5
Kód: 30170-0BSouvisející produkty
Bílá čajová svíčka je ideálním doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry. Vhodná do různých interiérů, přináší klid a pohodu.
Čajová svíčka v červené barvě je ideální pro vytvoření příjemné atmosféry při relaxaci nebo posezení s přáteli. Její velikost 3 cm ji činí praktickou pro různé dekorativní účely.
Tato bílá LED svíčka je ideálním doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry v každém interiéru. Bezpečně osvětluje prostor bez rizika otevřeného ohně.
Sada pro stolování - stojánek na podtácky, čtyři podtácky a ubrouskovník se stejným motivem
Dřevěný podtácek kulatý Víno text "nalej si víno a relaxuj", průměr 10,5 cm, český výrobek
Sada pro stolování - stojánek na podtácky, čtyři podtácky a stojánek na ubrousky se stejným motivem
Detailní popis produktu
Dřevěný stojánek na podtácky 2 v 1 se svícnem a čtyřmi kulatými potištěnými podtácky je vyrobený z masivního dřeva buku, rozměr je 18,50 x 12,50 x 4,50 cm, součástí stojánku je skleněný kalíšek na čajovou svíčku a podtácky jsou potištěny listem javoru, stojánek je na povrchu ošetřený olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podtácky a prostírání |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592429301704 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 18.5 cm |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | List |
| Velikost: | 18 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěný podtácek kulatý Káva text "na moje kafíčko", průměr 10,5 cm, český výrobek
Dřevěný podtácek kulatý text "super ségra", průměr 10,5 cm, český výrobek
Dřevěný podtácek kulatý Víno text "víno je láska ve sklenici", průměr 10,5 cm, český výrobek
Dřevěný podtácek kulatý jin-jang, masivní dřevo, průměr 10 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



