Dřevěný stojánek na tácky a svícen 2v1, 4 tácky s potiskem, masivní dřevo, 18,5x12,5x4,5 cm
Kód: 30169-0BSouvisející produkty
Dřevěný podtácek kulatý jin-jang, masivní dřevo, průměr 10 cm
Dřevěný podtácek kulatý Káva text "na moje kafíčko", průměr 10,5 cm, český výrobek
Dřevěný podtácek kulatý text "super ségra", průměr 10,5 cm, český výrobek
Dřevěný podtácek kulatý text "nejlepší maminka", průměr 10,5 cm, český výrobek
Dřevěný podtácek kulatý text "nejlepší tatínek", průměr 10,5 cm, český výrobek
Detailní popis produktu
Dřevěný stojánek na podtácky 2 v 1 se svícnem a čtyřmi potištěnými kulatými podtácky je vyrobený z masivního dřeva buku, rozměr je 18,50 x 12,50 x 4,50 cm, součástí stojánku je skleněný kalíšek na čajovou svíčku a podtácky s motivem listu, stojánek je na povrchu ošetřený olejem.
český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné podtácky a prostírání |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592429301698 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 18.5 cm |
| Šířka: | 12.5 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | List |
| Velikost: | 18 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Sada pro stolování - stojánek na podtácky, čtyři podtácky a ubrouskovník se stejným motivem
Dřevěný stojánek na podtácky ve tvaru ledviny a svícen 2v1, 4 kulaté tácky s potiskem,18,5x12,5x4,5
Dřevěný podtácek kulatý Víno text "nalej si víno a relaxuj", průměr 10,5 cm, český výrobek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



