Dřevěný svícen krychle s motivem listu a slunce, masivní dřevo, 10x10x10 cm
Kód: 26914-00Související produkty
Bílá čajová svíčka je ideálním doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry. Vhodná do různých interiérů, přináší klid a pohodu.
Čajová svíčka v červené barvě je ideální pro vytvoření příjemné atmosféry při relaxaci nebo posezení s přáteli. Její velikost 3 cm ji činí praktickou pro různé dekorativní účely.
Tato bílá LED svíčka je ideálním doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry v každém interiéru. Bezpečně osvětluje prostor bez rizika otevřeného ohně.
Tento svícen je ideálním doplňkem pro vytvoření útulné atmosféry ve vašem domově. Jeho elegantní design a červená patina dodají vašemu interiéru jedinečný styl.
Dřevěný svícen krychle s motivem ptáčků a srdce s houslovým klíčem, masivní dřevo, 10x10x10 cm
Dřevěný svícen anděl s vkladem - srdce, masivní dřevo, 10x7,5x1,5 cm
Dřevěný svícen kříž z masivního dřeva s vkladem - srdce, výška 12 cm
Skleněný kalíšek na čajovou svíčku Produkt nelze koupit samostatně, dodáváme pouze k našim dřevěným svícnům.
Detailní popis produktu
Dřevěný svícen ve tvaru krychle s motivem slunce a listu je vyrobený z masivního dřeva olše. Rozměr je 10 x 10 cm. Uvnitř svícnu je umístěný otvor a skleněný kalíšek na čajovou svíčku. Dřevo svícnu je na povrchu ošetřeno přírodním olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny a svícinky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429269141 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 10 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | List, Slunce |
| Velikost: | 10 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Olše masiv |
Dřevěný svícen jin - jang, masivní dřevo,15x11,5x3 cm
Bílá čajová svíčka je ideálním doplňkem pro vytvoření příjemné atmosféry. Vhodná do různých interiérů, přináší klid a pohodu.
Dřevěný svícen z kůrového kmenu s vkladem - sovy, masivní dřevo, výška 12 cm
Čajová svíčka v červené barvě je ideální pro vytvoření příjemné atmosféry při relaxaci nebo posezení s přáteli. Její velikost 3 cm ji činí praktickou pro různé dekorativní účely.
Dřevěný svícen strom zelený s bílými ozdobami, výška 10 cm
Dřevěný svícen větev, tmavý, masivní dřevo, výška 45 cm
Dřevěný svícen srdce s vkladem - ornament, masivní dřevo, výška 10 cm
Dřevěný svícen anděl se srdcem, barevný, masivní dřevo, výška 25 cm
Dřevěný svícen anděl, výška 10 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



