Drevený svietnik kocky s prierezom, masívne drevo, 10x10x10 cm
Kód: 25999-00Súvisiaci tovar
Čajová sviečka biela
Čajová sviečka červená
Drevený svietnik z kôrového polena s vložkou sovy, masívne drevo, výška 12 cm
Drevený svietnik strom zelený s bielymi ozdobami, výška 10 cm
Drevený svietnik jin - jang, masívne drevo, 15x11, 5x3 cm
Drevený svietnik kocky s motívom vtáčikov a srdca s husľovým kľúčom, masívne drevo, 10x10x10 cm
Drevený svietnik kríž z masívneho dreva so srdcom, výška 12 cm
Drevený svietnik vetva, tmavý, masívne drevo, výška 45 cm
Podrobný popis
Drevený svietnik v tvare kocky s moderným výrezom je vyrobený z masívneho jelšového dreva. Veľkosť je 10 x 10 cm. Vo vnútri svietnika sa nachádza otvor a sklenený pohár na čajovú sviečku. Drevo svietnika je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietniky a svietniky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429259999 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 10 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 10 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša masív |
Drevený svietnik srdca s vkladom - ornament, masívne drevo, výška 10 cm
Drevený svietnik anjel, výška 10 cm
Čajová sviečka červená
Drevený svietnik anjel s vkladom - srdce, masívne drevo, 10x7,5x1,5 cm
Sklenený pohár na čajovú sviečku Výrobok nie je možné zakúpiť samostatne, dodávame ho len s našimi drevenými svietnikmi.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
