Dřevěný betlém s figurkami, masivní dřevo, 16,5 x 13,5 x 8,5 cm, český výrobek
Kód: 44563-00Související produkty
Dřevěný betlém s figurkami 28 cm, český výrobek
Dřevěný betlém ve tvaru polokoule s figurkami, masivní dřevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobek
Dřevěný betlém s figurkami 50 cm
Sada dřevěný osvětlený betlém s figurkami 60 cm. Český výrobek
Dřevěný betlém odstupňovaný, masivní dřevo, 13x10x1,1 cm
Dřevěný 3D vylamovací betlém 17 cm
Figurky do betlémů - větší 11 cm Figurky nelze objednat samostatně, pouze k dřevěnému betlému.
Detailní popis produktu
Dřevěný betlém je vyrobený z masivního smrkového dřeva, součástí betlému jsou ručně malované figurky z umělého kamene o velikosti 9 cm kód 43247. Rozměr betlému je 16,5 x 13,5 x 8,5 cm. Dekorace znázorňuje Svatou rodinu, betlém má ručně dodělávané detaily z přírodního mechu. Český výrobek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné betlémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8592429445637 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 16.5 cm |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Výška: | 8.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Velikost: | 16,5 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Smrk masiv |
Dřevěný osvětlený betlém s figurkami 80 cm
Dřevěný 3D vylamovací betlém 23 cm
Sada dřevěný šedohnědý betlém s figurkami 38 cm. Český výrobek
Dřevěný osvětlený betlém s figurkami 64,5 cm, český výrobek
Dřevěný šedohnědý betlém s figurkami 45 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



