Dřevěný betlém odstupňovaný, masivní dřevo dvou druhů dřevin, 13x10x1,1 cm
Kód: 36082-JESouvisející produkty
Sada dřevěný osvětlený betlém s figurkami 60 cm. Český výrobek
Dřevěný 3D vylamovací betlém dětský 13 cm
Dřevěný osvětlený betlém (bez figurek) 54 cm . Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný 3D vylamovací betlém 23 cm
Dřevěný betlém s figurkami 50 cm
Sada dřevěný šedohnědý betlém s figurkami 38 cm. Český výrobek
Dřevěný šedohnědý betlém s figurkami 45 cm
Figurka do betlémů - Osel 4,5 cm
Detailní popis produktu
Tradiční dřevěný betlém stupňovitý je vyřezaný z masivního dřeva olše a javoru, rozměr betlému je 13 x 9,8 x 1,10 cm. Dekorace znázorňuje Svatou rodinu. Betlém se skládá z několika částí a dřevo je na povrchu ošetřeno voskem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné betlémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592429360824 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Výška: | 1.1 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Betlém, Strom |
| Velikost: | 10 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Javor masiv, Olše masiv |
Dřevěný betlém s figurkami 28 cm, český výrobek
Dřevěný betlém s figurkami, masivní dřevo, 15 cm, český výrobek
Tyto figurky do betlému o velikosti 10 cm jsou ideální pro doplnění vaší vánoční dekorace a přinášejí atmosféru tradičního betléma.
Dřevěný betlém ( bez figurek) 44 cm . Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný 3D vylamovací betlém 6 cm
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



