Dřevěný betlém s kůrou, masivní dřevo, 14x14x3 cm
Kód: 36072-00Související produkty
Sada dřevěný osvětlený betlém s figurkami 60 cm. Český výrobek
Figurka do betlémů - Ovečka 4,5 cm
Dřevěný osvětlený betlém s figurkami 80 cm
Dřevěný betlém ( bez figurek) 44 cm . Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Detailní popis produktu
Tradiční dřevěný betlém s detaily z kůry je vyřezaný z masivního dřeva olše, rozměr betlému je 14,30 x 13,80 x 3 cm. Dekorace znázorňuje Svatou rodinu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné betlémy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429360725 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 14 cm |
| Šířka: | 14 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Betlém, Strom |
| Velikost: | 14 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Olše s kůrou masiv |
Dřevěný 3D vylamovací betlém 6 cm
Tyto figurky do betlému o velikosti 10 cm jsou ideální pro doplnění vaší vánoční dekorace a přinášejí atmosféru tradičního betléma.
Ručně vyrobený smrkový betlém s figurkami a LED Dřevěný osvětlený betlém s figurkami v délce 54,5 cm vyrábíme ručně v české chráněné dílně AMADEA z masivního smrku. Stáj má...
Dřevěný betlém s figurkami, masivní dřevo, 15 cm, český výrobek
Dřevěný 3D vylamovací betlém 17 cm
Dřevěný osvětlený betlém (bez figurek) 54 cm . Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Dřevěný osvětlený betlém (bez figurek) 54 cm. Český výrobek Obrázek je ilustrační s figurkami.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



