Drevená dekorácia mačka sediaca, masívne drevo, 15x12,5x2,5
Kód: 38853-00Súvisiaci tovar
Sada drevených obrazov s motívom listov monstery, rozmer 41 x 30 cm, český výrobok
Sada drevených obrazov s motívom listov monstery, rozmer 41 x 30 cm, český výrobok
Drevený obraz guľatý modrý, rozmer 20 cm, český výrobok FOTOGRAFIA ILUSTRAČNÁ - JEDNÁ SA IBA O FAREBNÝ DREVENÝ PODKLAD, DEKORÁCIU JE NUTNÉ PRIOBJEDNAŤ
Drevená dekorácia jeleň, masívne drevo 16,6 x 13,4 cm, český výrobok
Podrobný popis
Drevená mačka na sedenie je vyrezaná z masívneho jelšového dreva, má rozmery 15 x 12,50 x 2,5 cm, dekorácia je na povrchu ošetrená prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Samostatné dekorácie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592429388538 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 15 cm |
| Šírka: | 12.5 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Mačka |
| Velikost: | 15 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša masív |
Drevená dekorácia mačka ležiaca, masívne drevo, 15x10,5x2,5 cm
Drevená dekorácia strom na zavesenie na stenu, sovy z kôry, 100 x 70 cm, český výrobok
Drevená dekorácia kvetina, rozmer 22 cm, český výrobok FOTOGRAFIE SÚ ILUSTRAČNÉ - DREVENÝ FAREBNÝ PODKLAD JE NUTNÉ PRIOBJEDNAŤ
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
