Drevené srdce s rytým textom - Follow your dreams, masívne drevo, 16x15x1 cm
Kód: 26140-00Súvisiaci tovar
Drevené srdce s textom "pre radosť", 7 cm, český výrobok
Drevené srdce s textom Every visit.., masívne drevo, 16 x 15 cm
Drevené srdce s textom Nemusíme mať všetko..., masívne drevo, 16 x 15 cm
Podrobný popis
Drevená dekorácia srdca s vygravírovaným textom na zavesenie je vyrobená z masívneho bukového dreva a srdce je na povrchu natreté bielou farbou. Rozmery sú 16 x 15 x 1 cm. Drevo je ošetrené prírodným olejom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Srdce |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592429261404 |
| Barva: | Biela |
| Dĺžka: | 16 cm |
| Šírka: | 15 cm |
| Výška: | 1 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Srdce |
| Velikost: | 16 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív |
Drevené srdce s textom I love you, masívne drevo, 16 x 15 cm
Drevená dekorácia Srdce na stenu - čierna 20 cm, český výrobok
Drevené srdce s textom "pre úžasných rodičov", 7 cm, český výrobok
Drevené srdce s textom Nikdy neodchádzaj z domu bez bozku,..., masívne drevo, veľkosť 16x15cm
Drevené srdce s textom Vitajte u nás, masívne drevo, 16 x 15 cm
Drevené srdce s textom "pre milú maminku" je ideálnou dekoráciou, ktorá poteší každú maminku a dodá domovu útulnú atmosféru.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
