Drevený anjel s flautou, farebný, masívne drevo, 22x12x2 cm
Kód: 36377-00Súvisiaci tovar
Drevený anjel, masívne drevo, výška 10 cm
Drevený anjel so srdcom, masívne drevo, výška 10 cm
Drevené puzzle anjel, masívne drevo dvoch druhov drevín, 15 cm
Drevený anjel s vkladom - betlehem, masívne drevo, výška 10 cm
Drevený anjel s kôrou s bielymi krídlami a čeveným srdcom, masívne drevo, 19x14,5x3 cm
Drevený stojaci anjel s krídlami a motivačným textom, masívne drevo, 18 x 15 cm Český výrobok
Podrobný popis
Drevený dekoračný anjel s flautou je vyrobený z masívneho bukového a javorového dreva a na zadnej strane má háčik na zavesenie na stenu. Rozmery sú 22,30 x 12,10 x 2 cm. Drevo je na povrchu ošetrené farebným dekoratívnym voskom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Anjeli |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429363771 |
| Barva: | Prírodné, Sivá |
| Dĺžka: | 22 cm |
| Šírka: | 12 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Angel |
| Velikost: | 22 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív, Javor masív |
Drevený stojaci anjel s krídlami a anglickým textom, masívne drevo, 18 x 15 cm, český výrobok
Drevený anjel so srdcom s textom Anjel strážny, masívne drevo, výška 11 cm český výrobok
Drevený anjel s kôrou, masívne drevo, 18 cm
Drevený anjel s krídlami a motivačným textom, masívne drevo, 18 x 15 cm Český výrobok
Drevený stojaci anjel s krídlami a motivačným textom, masívne drevo, 18 x 15 cm
Drevený anjel s vkladom - betlehem, masívne drevo, 20x13,5x3 cm
Drevený anjel s vkladom - sviečky, masívne drevo, výška 10 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
