Drevený dizajnový obal s plastovou nádobou vo vnútri, 54x54x30 cm
Kód: 51792-00Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dizajnový drevený obal s plastovou nádobou vo vnútri je vyrobený z kvalitného masívneho smrekového dreva a je v prírodnej farbe. Záhradný kvetináč je estetickým a funkčným riešením pre usporiadanie vonkajších priestorov. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru a prírodnému materiálu sa skvele hodí k rôznym štýlom záhrad, terás a balkónov. Je bez povrchovej úpravy, dodáva sa v rozloženom stave. Drevený obal ľahko zložíte pomocou popruhu a prievlaku, ktorý je umiestnený na vnútornej strane obalu. Súčasťou výrobku je plastová vnútorná nádoba s objemom 40 l, ktorá dobre zapadne a drží v obale. Drevený obal je po obvode plastovej nádoby, spodok je z plastu, čo poskytuje tomuto kvetináču dlhú životnosť. Kvetináč je vhodný na použitie na terasách, balkónoch, záhradách a ďalších vonkajších priestoroch, kde má praktickú aj dekoratívnu funkciu. Rozmer je 54x54x30 cm. Český výrobok. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a kvetináče - rozložené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 8592429517921 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 54 cm |
| Šírka: | 54 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 54 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
