Drevený dizajnový vyvýšený záhon bez nádoby vo vnútri, 76x43,6x24cm
Kód: 51609-00Podrobný popis
Luxusný dizajnový drevený vyvýšený záhon bez plastového vnútrajška je vyrobený z kvalitného masívneho smrekového dreva. Je bez povrchovej úpravy, dodáva sa v rozloženom stave. Súčasťou záhona sú vruty, vďaka ktorým záhon ľahko zložíte. Vyvýšený záhon je možné skladať na seba a vytvoriť si tak ľubovoľne vysoký drevený záhon alebo rôzne zostavy vyvýšených záhonov. Záhon vrátane nádoby nájdete v našej ponuke pod kódom 51607-00 alebo vyšší záhon pod kódom 50694-00. Umožní pohodlné pestovanie zeleniny, okrasných drevín či byliniek nielen v záhrade, ale aj na terase či balkóne. Doprajete si tak skvelú chuť jedla bez chémie a umelých hnojív. Rozmer je 76x43,6x24 cm. Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vyvýšený záhon |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| EAN: | 8592429516092 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 76 cm |
| Šírka: | 43.6 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 76 cm |
| Dřevina: | Smrek masív |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
