Drevený obal s truhlíkom prírodný, 61,2x19,6x15cm, český výrobok
Kód: 51606-00Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Drevený obal s kvetináčom je vyrobený z masívneho smrekového dreva a je bez povrchovej úpravy. Vonkajší rozmer je 61,2x19,6x15 cm. Súčasťou výrobku je samozavlažovací kvetináč s rozmermi 59x16,5x15 cm. Kvetináč môžete osadiť letničkami alebo bylinkami. Vďaka deliacemu roštu disponuje kvetináč priestorom pre zásobu vody. Okraje vymedzujú miesto pre pohodlné dolievanie zálievky. Priloženou trubičkou jednoducho zistíte stav hladiny vody v zásobníku. Český výrobok.
Foto s kvetinami ilustračné
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kvetináče a kvetináče - zložené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.37 kg |
| EAN: | 8592429516061 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 61.2 cm |
| Šírka: | 19.6 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 61 cm |
| Dřevina: | Smrek masív |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
