Drevený svietnik jin - jang, masívne drevo, 15x11, 5x3 cm
Kód: 36279-LDSúvisiaci tovar
Čajová sviečka červená
Čajová sviečka biela
Drevený svietnik z kôrového polena s vložkou sovy, masívne drevo, výška 12 cm
Drevený svietnik srdca s vkladom - ornament, masívne drevo, výška 10 cm
Drevený svietnik anjel, výška 10 cm
Podrobný popis
Drevený svietnik v tvare džing-jangu sa skladá z dvoch častí a je vyrobený z masívneho dubového a javorového dreva. Vo vnútri každej časti svietnika je sklenený pohár na čajovú sviečku. Rozmery sú 15 x 11,30 x 3 cm. Drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietniky a svietniky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592429362798 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 15 cm |
| Šírka: | 11.5 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 15 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Dub masív, Javor masív |
Drevený svietnik kríž z masívneho dreva so srdcom, výška 12 cm
Drevený svietnik anjel s vkladom - srdce, masívne drevo, 10x7,5x1,5 cm
Čajová sviečka červená
Drevený svietnik strom zelený s bielymi ozdobami, výška 10 cm
Drevený svietnik anjel so srdcom, farebný, masívne drevo, výška 25 cm
Drevený svietnik kocky s motívom vtáčikov a srdca s husľovým kľúčom, masívne drevo, 10x10x10 cm
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
