Dřevěná miska ve tvaru květiny, masivní dřevo, rozměr 15x16x4,5 cm
Kód: 30002-0BSouvisející produkty
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 2 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Designová dřevěná miska na ořechy ve tvaru ořechu s integrovaným louskáčkem. Mozaikové provedení ze 2 druhů masivního dřeva, 28×23×4,5 cm
Dřevěná miska mozaika ve tvaru prasete, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 20x12,50x2,50 cm
Detailní popis produktu
Dřevěná masivní miska ve tvaru květiny s rovným dnem je vyrobená z masivního bukového dřeva, rozměr je 15 x 16 x 4,50 cm, miska je na povrchu ošetřena olejem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Misky a talíře |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592429300028 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 15 cm |
| Šířka: | 16 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Květiny |
| Velikost: | 15 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
Dřevěná miska mozaika ve tvaru listu, masivní dřevo, 3 druhy dřevin, rozměr 22x10,50x2,50 cm
Skládaná dřevěná miska ve tvaru ořechu s louskáčkem z masivního dřeva (3 druhy). Praktická miska na ořechy i stylové servírování, 28×23×4,5 cm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



