Dřevěné prkénko servírovací s drážkou ve tvaru kytary, masivní dřevo, 42x20x2 cm
Kód: 26696Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevěné prkénko s drážkou ve tvaru kytary je vyrobeno z masivního bukového dřeva, rozměr je 42 x 20 x 2 cm, prkénko je na povrchu ošetřeno olejem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňská a servírovací prkénka |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429266966 |
| Barva: | Přírodní |
| Délka: | 42 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Materiál: | Dřevo |
| Vzor - motiv: | Kytara |
| Velikost: | 42 cm |
| Specifikace: | český výrobek |
| Dřevina: | Buk masiv |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Výpis hodnocení
5
TH
Tereza Hýblová
|
24.10.2025
Potesilo
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



