Drevená debnička z masívneho dreva, 34x20x14 cm
Kód: 39964-00Súvisiaci tovar
Drevená debnička z masívneho dreva, 32x19x10 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok
Drevená debnička z masívneho dreva, 34x24x15 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená debnička z masívneho dreva, 34x21x12 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená debnička z masívneho dreva, 40x14x15 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená debnička z masívneho dreva, 40 x 27 x 12 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Podrobný popis
Drevená debnička z masívneho smrekového dreva, rozmery 34 x 20 x 14 cm, objem 9 l, nosnosť 15 kg. Krabicu možno použiť na ukladanie a organizovanie vecí, ale aj ako základňu pre darčekový kôš. Otvory zabezpečujú cirkuláciu vzduchu. Krabica má tiež otvory na ľahké uchopenie. Výrobok je bez povrchovej úpravy.
Český výrobok.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bedynky a boxy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 8592429399640 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 34 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 34 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená debnička z masívneho dreva, 46x33x12 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená darčeková krabička s vekom, masívne smrekové drevo, 34x24x16 cm (dĺžka/šírka/výška)
Drevená debnička s vekom, masívne smrekové drevo, vonkajšie rozmery 24x24x25 cm (dĺžka/šírka/výška)
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
