Drevená darčeková debnička s vekom, masívne smrekové drevo, 20x14x16 cm (dĺžka/šírka/výška)
Kód: 42828-00Súvisiaci tovar
Drevená debnička z masívneho dreva, 46x33x12 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená debnička z masívneho dreva, 40 x 27 x 12 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená debnička z masívneho dreva, 32x19x10 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok
Drevená darčeková krabička s vekom, masívne smrekové drevo, 34x24x16 cm (dĺžka/šírka/výška)
Drevená debnička s vekom, masívne smrekové drevo, vonkajšie rozmery 24x24x25 cm (dĺžka/šírka/výška)
Drevená debnička z masívneho dreva, 34x21x12 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Podrobný popis
Drevená darčeková krabička s vekom má všestranné využitie, hodí sa do domácnosti, na záhradu alebo ako vkusné balenie darčekov. Otvory zabezpečujú cirkuláciu vzduchu. Do boxu môžete uložiť ovocie, náradie, hračky alebo iné predmety. Okrem toho je ich výroba šetrná k životnému prostrediu. Skrinka je vyrobená z masívneho smrekového dreva a nie je dokončená. Rozmery sú 20 x 14 x 16 cm (dĺžka, šírka, výška). Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bedynky a boxy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 8592429428289 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 20 cm |
| Šírka: | 14 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 20 cm |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevená debnička z masívneho dreva, 40x14x15 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Drevená debnička z masívneho dreva, 34x24x15 cm (dĺžka/šírka/výška), český výrobok.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
