Drevená miska nachos oválna, masívne drevo, rozmer 25x20x4, 5 cm
Kód: 30154-0BSúvisiaci tovar
Okrúhla drevená miska, štiepaná, masívne drevo, 20x4,5 cm. Český výrobok
Drevená miska v tvare huslí, masívne drevo, veľkosť: 17x30x4,5 cm
Podrobný popis
Drevená miska nachos ovál je vyrobená z masívneho bukového dreva a miska obsahuje sklenenú misku, rozmery sú 25 x 20 x 4,50 cm, miska je na povrchu ošetrená olejom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky a taniere |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429301544 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 25 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 25 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív |
Drevená miska pre mačku, masívne drevo, veľkosť 21 cm, český výrobok
Drevená miska mozaika v tvare listu, masívne drevo, 3 druhy drevín, rozmer 22x10, 50x2, 50 cm
Drevená miska, masívne drevo, 20 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
