Drevená miska mozaika v tvare orecha s luskáčikom, masívne drevo, 2 druhy drevín, 28x23x4,5 cm
Kód: 25987-00Súvisiaci tovar
Drevená miska, masívne drevo, 20 cm
Drevená miska pre mačku, masívne drevo, veľkosť 21 cm, český výrobok
Drevená miska mozaika v tvare listu, masívne drevo, 3 druhy drevín, rozmer 22x10, 50x2, 50 cm
Drevená miska s luskáčikom na orechy, masívne drevo, 3 druhy, veľkosť 28x23x4,50 cm
Podrobný popis
Drevená miska v tvare luskáčika na orechy je vyrobená z masívneho bukového dreva a amerického orecha, má rozmery 28 x 23 x 4,50 cm, povrch misky je ošetrený olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky a taniere |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 8592429259876 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 28 cm |
| Šírka: | 23 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 28 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Kombinácia farebných drevín |
Drevená miska mozaika v tvare ošípanej, masívne drevo, 3 druhy drevín, rozmer 20x12,50x2,50 cm
Drevená miska v tvare srdca s podnosom v tvare srdca, masívne drevo, 19,6x18,6x2 cm. Český výrobok
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
