Drevená miska v tvare srdca, masívne drevo, rozmer 13,5x13,5x2 cm
Kód: 30174-0BSúvisiaci tovar
Drevená miska pre mačku, masívne drevo, veľkosť 21 cm, český výrobok
Drevená miska v tvare srdca s podnosom v tvare srdca, masívne drevo, 19,6x18,6x2 cm. Český výrobok
Drevená miska v tvare veveričky, masívne drevo, veľkosť 21,5x17 cm
Okrúhla drevená miska, štiepaná, masívne drevo, 20x4,5 cm. Český výrobok
Podrobný popis
Masívna drevená miska v tvare srdca s plochým dnom, vyrobená z masívneho bukového dreva, rozmery misky sú 13,50 x 13,50 x 2 cm, povrch misky je ošetrený olejom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky a taniere |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592429301742 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 13.5 cm |
| Šírka: | 13.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Srdce |
| Velikost: | 13 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív |
Drevená miska v tvare listu, masívne drevo, veľkosť 18x10x2 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
