Drevená miska v tvare srdca, masívne drevo, rozmer: 21,5x21,5x4,5 cm
Kód: 30042-0BSúvisiaci tovar
Drevená miska mozaika v tvare ošípanej, masívne drevo, 3 druhy drevín, rozmer 20x12,50x2,50 cm
Drevená miska mozaika v tvare orecha s luskáčikom, masívne drevo, 2 druhy drevín, 28x23x4,5 cm
Drevená miska v tvare labky so 4 panákmi, masívne drevo, rozmery 18 x 18 x 2 cm. Český výrobok
Podrobný popis
Drevená miska v tvare srdca s plochým dnom je vyrobená z masívneho bukového dreva, miska sa ponúka v niekoľkých veľkostiach, rozmery misiek sú 30040 - 13,5 x 13,5 x 4,5 cm, 30041 - 17,5 x 17,5 x 4,5 cm, 30042 - 21,5 x 21,5 x 4,5 cm, misky sú na povrchu ošetrené olejom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Misky a taniere |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592429300424 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 21.5 cm |
| Šírka: | 21.5 cm |
| Výška: | 4.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Srdce |
| Velikost: | 21 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív |
Drevená miska mozaika v tvare ošípanej, masívne drevo, 2 druhy drevín, rozmer 20x12,50x2,50 cm
Drevená miska, masívne drevo, 20 cm
Drevená miska mozaika v tvare listu, masívne drevo, 3 druhy drevín, rozmer 22x10, 50x2, 50 cm
Drevená miska v tvare veveričky, masívne drevo, veľkosť 21,5x17 cm
Drevená miska s luskáčikom na orechy, masívne drevo, 3 druhy, veľkosť 28x23x4,50 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
