Drevená doštička s drážkou v tvare gitary, masívne drevo, 42x20x2 cm
Kód: 26697-00Súvisiaci tovar
Drevená otočná doštička s gravírom, masívne drevo, 30 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€16,80
Drevený gramofón s gravírovaním, masívne drevo, 30 cm
Drevená doštička servírovacia v tvare ošípanej, masívne drevo, 36x22x2 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Podrobný popis
Originálna drevená doska na krájanie s drážkou v tvare gitary je vyrobená z masívneho bukového dreva, javora a amerického orecha, má rozmery 42 x 20 x 2 cm, doska je na povrchu ošetrená olejom.
český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské a servírovacie dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8592429266973 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 42 cm |
| Šírka: | 20 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Gitara |
| Velikost: | 42 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Kombinácia farebných drevín |
Drevená doštička v tvare kapra, masívne drevo, 30x15x1, 5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€14
Drevená doštička v tvare kapra, masívne drevo, 30x15x1, 5 cm
Drevená doštička na syr s nožom na syr, masívne drevo, 33x21x1, 5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Drevená mäsiarska doska skladaná, masívne drevo, 29,5x39,5x5 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Tip
Drevená servírovacia doska - podnos oválne stromy, masívne drevo, 30 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
