Drevená doštička v tvare javorového listu, masívne drevo, 35x25x2 cm
Kód: 30054-0BSúvisiaci tovar
Drevená doštička servírovacia s drážkou v tvare gitary, masívne drevo, 42x20x2 cm
Drevená doštička v tvare kapra, masívne drevo, 30x15x1, 5 cm
Podrobný popis
Doska na krájanie v tvare javorového listu, povrchová úprava olejom, materiál - buk.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuchynské a servírovacie dosky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 8592429300547 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 35 cm |
| Šírka: | 25 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | List |
| Velikost: | 35 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Buk masív |
Drevená doska na krájanie s drážkou a 3 miskami na servírovanie, masívne drevo, 45x25x2 cm. Český výrobok.
Drevený gramofón s gravírovaním, masívne drevo, 30 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
