Drevené puzzle pes, masívne drevo dvoch druhov drevín, 11x15x3 cm
Kód: 27747-OLSúvisiaci tovar
Drevená dekorácia sova, masívne drevo 15x13x1, 8 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€10
Drevená dekorácia sova, masívne drevo 15x13x1,8 cm
Podrobný popis
Drevené puzzle v tvare psa je vyrobené z masívneho jelšového a lipového dreva, rozmery sú 15 x 11 cm, puzzle je zabalené v celofánovom vrecku, drevo je na povrchu ošetrené prírodným olejom.Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorácia do detskej izby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592429277474 |
| Barva: | Prírodné, Hnedá |
| Dĺžka: | 11 cm |
| Šírka: | 15 cm |
| Výška: | 3 cm |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Pes |
| Velikost: | 15 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Lipa masív, Jelša masív |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
