Drevený strom so sovou, masívne drevo, výška 17x20,5x2 cm
Kód: 85844-0OSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Drevený strom so sovou je vyrobený z masívneho jelšového dreva, má rozmery 21 x 17 x 2 cm, drevo je na povrchu ošetrené olejom.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dekorácia do detskej izby |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592429858444 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 17 cm |
| Šírka: | 20.5 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Strom |
| Velikost: | 20 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša masív |
Drevené zvieratká na kolíčku - sada 8 ks, 2 cm, český výrobok
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€5,60
Drevené zvieratká na kolíku - sada 8 ks, 2 cm, český výrobok
Drevená dekorácia sova, masívne drevo 15x13x1, 8 cm
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Skladem
€10
Drevená dekorácia sova, masívne drevo 15x13x1,8 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
