Drevený betlehem s figúrkami, masívne drevo, 16,5 x 13,5 x 8,5 cm, český výrobok
Kód: 44563-00Súvisiaci tovar
Drevený betlehem s figúrkami 64,5 cm, český výrobok
Figúrky do betlehema - väčšie 11 cm Figúrky nie je možné objednať samostatne, iba s drevenou postieľkou.
Drevený betlehem (bez figúrok) 45 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Drevený betlehem v tvare pologule s postavičkami, masívne drevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobok
Súprava drevených sivohnedých jasličiek s figúrkami 38 cm. Český výrobok
3D drevený betlehem 6 cm
Podrobný popis
Drevený betlehem je vyrobený z masívneho smrekového dreva, súčasťou betlehemu sú ručne maľované postavičky veľkosti 9 cm kód 43247. Rozmery postieľky sú 16,5 x 13,5 x 8,5 cm. Dekorácia zobrazuje Svätú rodinu, betlehem má ručne vyrobené detaily z prírodného machu. Český výrobok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8592429445637 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 16.5 cm |
| Šírka: | 13.5 cm |
| Výška: | 8.5 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Velikost: | 16,5 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Smrek masív |
Drevený betlehem s figúrkami 38 cm, český výrobok
Drevená postieľka (bez figúrok) 60 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
