Drevený betlehem s kôrou, masívne drevo, 24x13x9 cm
Kód: 29640-00Súvisiaci tovar
Drevený betlehem v tvare pologule s postavičkami, masívne drevo, 17 x 13 x 4,5 cm, český výrobok
Betlehem z masívneho dreva, ručne vyrezávaný, 30 cm, český výrobok
3D drevený betlehem 17 cm
Podrobný popis
Tradičný drevený betlehem s kôrovým stromom a detailmi kôry je vyrezaný z masívneho jelšového dreva, veľkosť betlehemu je 24 x 13 x 9 cm. Výzdoba zobrazuje Svätú rodinu.Dodatočné parametre
| Kategória: | Drevené betlehémy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592429296406 |
| Barva: | Prírodné |
| Dĺžka: | 24 cm |
| Šírka: | 13 cm |
| Výška: | 9 cm |
| Země původu: | Česká republika |
| Povolen v: | MALL |
| Materiál: | drevo |
| Vzor - motiv: | Betlehem |
| Velikost: | 13 cm |
| Specifikace: | český výrobok |
| Dřevina: | Jelša s kôrou masív |
| Položka bola vypredaná… | |
Súprava drevených sivohnedých jasličiek s figúrkami 38 cm. Český výrobok
Betlehem z masívneho dreva s kôrou, ručne vyrezávaný, 16 x 14 cm, český výrobok
Figúrka do postieľky - Ovečka 3 cm
Drevený betlehem (bez figúrok) 45 cm. Český výrobok Obrázok je ilustratívny s číslami.
Drevený betlehem s figúrkami 54,5 cm
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
